-->

Тест за COVID 19

COVID-19 RT PCR тест за патување, за летување, за ваша заштита и проверка. SYNLAB е на листата лаборатории кои имаат дозвола од Министерството за здравство да вршат тестирање на
COVID-19.

SYNLAB е исто така акредитирана лабораторија од Институтот за акредитација на Македонија.

ТЕСТИРАЊЕТО Е САМО СО ЗАКАЖУВАЊЕ НА ТЕЛЕФОНOT (02) 3 107 107

 

 

Драги посетители! Нашата веб-страна користи колачиња со цел да ви го дадеме најрелевантното искуство со запомнување на вашите преференции и повторни посети. Со кликнување на „Прифати“, вие се согласувате да се користат СИТЕ колачиња.