-->

Семеен пакет

Семеен пакет (за 2 и повеќе лица) по одлична пакет цена од само 2250ден. по PCR тест. COVID-19 RT PCR тест за патување, за летување, за ваша заштита и проверка.

SYNLAB е на листата лаборатории кои имаат дозвола од Министерството за здравство да вршат тестирање на Ковид 19.

SYNLAB е исто така акредитирана лабораторија од Институтот за акредитација на Македонија.

ТЕСТИРАЊЕТО Е САМО СО ЗАКАЖУВАЊЕ НА ТЕЛЕФОНOT 02-3107-144

 

 

Драги посетители! Нашата веб-страна користи колачиња со цел да ви го дадеме најрелевантното искуство со запомнување на вашите преференции и повторни посети. Со кликнување на „Прифати“, вие се согласувате да се користат СИТЕ колачиња.