-->

Sars-Cov-2 vs Influenza A/B

НОВО!!! Тест за едновремено докажување на најактуелните причинители на респираторни инфекции. Со само еден тест проверете дали сте SARS-CoV-2 и/или Influenza A/B позитивни. Тестирај се да знаеш и заштити се себе и другите.

Тестовите се изведуваат само со претходно закажување, и тоа во подружниците:

Скопје - ул. Водњанска бр.35 ☎️ 3107 144

Тетово - ☎️ 3107 133

Драги посетители! Нашата веб-страна користи колачиња со цел да ви го дадеме најрелевантното искуство со запомнување на вашите преференции и повторни посети. Со кликнување на „Прифати“, вие се согласувате да се користат СИТЕ колачиња.